| rusel a întrebat:

Buna la totii Va rog sa ma ajutati si pe mine. Am un laptop si sunt nevoita sa scot keyboard casa scriu, Pentru ca cand incep sa scriu la tastatura literal imi apare ca scriu numeral ca de ex in loc de "M" imi apare ca scriu "0" deci va rog ajutati-ma cum sa fac, casa pot scrie la tastatura de la laptop literal. Pentru cel mai bun raspuns primeste fundita.

5 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Laptop-ul tau are windows original?

| georgedanielc a răspuns:

Modifica limba

| georgedanielc a răspuns:

Du-te la start scrie tastatura...si da pe modificare tastatura sau alte metode de introducere, si modifica limba, vezi ca poti sterge si introduce alege de acolo ce tastatura doresti eu o am in germana si este ok, bafta

| fyrelord a răspuns:

Apasa NumLock, si s-a rezolvat problema