| andreyrus21 a întrebat:

Am o problema legata de tastatura de la PC nu laptop.
Am varsat apa pe ea si acum cand vreau sa scriu ceva de exemplu cand apas pe A scrie AS, apas pe c scrie VC.
P.S Am dat si cu feonul dar nimic. Sa cumpar alta sau sa o las sa se usuce?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexandru0995 a răspuns:

O poti repara, dar te sfatuiesc saiti iei alta tastatura una cu inflarosu la numai 120 de lei este cat un stic o pui pe masa si iti apare ca o holograma foarte fain am si eu una si poti sa versi pe ea o tona de apa ca nu are nimik...bafta

| alexandru0995 a răspuns:

Te-a ajutat eu cred ca este ceva util