| paul55 a întrebat:

am o problema cu mozila firefox (nu stiu ce versiune)

Deci, de exemplu, scriu e google TPU, dau clic pe prima cu sit-ul original, si mi se deschide TPU in alt tab, si este chiar enervant, adica trebuie mereu sa inchid acele tab-uri ca se fac 10000000000000000000000000000000000000000000...0, nu stiti cum sa fac sa scriu pe google TPU, sa intru pe prima pe site si sa mi se deschida TPU-ul TOTUL IN ACELASI TAB?

Repet, faza cu TPU a fost doar exemplu, dar asta mie mi se intampla mereu

2 răspunsuri:
| sNex96 a răspuns:

Trebuie sa umbli in setarile de la Mozila Firefox. Eu folosesc Google Chrome este foarte bun, acum depinde ce iti place. Daca nu descarca ultima versiune de Mozila si nu se vor mai deschide in "n" taburi.

| ςσsmiη a răspuns:

Am patit si eu la fel cu Firefox din cauza unor extensii. Eu amr rezolvat prin reinstalarea Firefoxului, dar banuiesc ca se poate si prin dezinstalarea extensiilor: Firefox (stanga sus) -> Suplimente -> Extensii si de acolo dezinstalezi ce nu-ti trebuie happy