| Sebastian_Seby_1997_u9kc a întrebat:

am o problema cu pc-ul meu cand apas pe butonul de start sta aprins doar 4-5 secunde dupa care se stinge, dupa ce face asa nu se mai aprinde deloc.
As fi recunoscator daca ma-ti ajuta cu niste sfaturi, multumesc.

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ai lucruri importante in calculator? cred ca o solutie ar fi sa treci pe dvd un windows si sa il introduci in pc si sa resintalezi windowsul, Dar o partitie iti va fi stearsa si rescrisa, refacuta. Daca ai lucruri importante pe ambele partitii[ C si D] atunci doar daca duci la un service si iti salveaza ei tot ce ai in hard disk, dupa care poti sa iti stergi si refaci + instalezi windowsul.

| Sebastian_Seby_1997_u9kc explică (pentru Mayar):

Da. as vrea sa re instalez windowsul dar pc-ul imi sta aprins 5 secunde dupa gata nu am cum sa il instalez sad

| Mayar a răspuns (pentru Sebastian_Seby_1997_u9kc):

Faci la altcineva dvd-ul cu windows, apoi faci cumva sa reusesti sa deschizi cd-romul sa bagi dvd-ul in el si trebuie sa apes pe un buton de la pc sa ii dai restart. Daca nu mere nicicum, il duci direct la un service