| AndreyCristian1999 a întrebat:

am o problema cu pc-ul mi s-a mai intamplat sa mi se opreasca sj sa imi apare un ecran albastru cu un scris alb dar ieri imi expirase liceenta gratuita la antivirus si mi am luat altul l-am instalat, i-am dat scanare si am intrat intr-un joc si mi-a aparut acea imagine, l-am oprit si azi de dimineata cand l -am pornit imi aparea ca se-ncarca windowsul si imi apare cu albastru si nu ma lasa sa intru, am intrat cu safemod dar degeaba va las si o poza http://m.imgur.com/ff36kJR.Cum pot rezolva? Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Cel mai usor si fără complicatii mergi la un service, o verisoara de a mea a patit asa acum cativa ani si a plătit in jur de 30 de lei.

| gelu1970 a răspuns:

Blue screen poate avea multe cauze. ce scrie cu litere mari cand apare?