| Danyel2000 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema cu skype.Cand e pornit si ma suna cineva mie nu imi apare cam a suna.Doar ca am ratat un apel.Si nu imi da chestia aia sa raspund. la apel.Am windows 10 pro.Am incercat sa il reinstalez depe store. dar lafel.Ma puteti ajuta? Skype meu este :aemament sau BOS_L0c1_BOSS

1 răspuns:
| Anyo1988 a răspuns:

Problema este de la conpatibilitatea versiunii de skype, adica tu poti avea 1 versiune mai noua/veche decat cel care te suna, pe de alta parte eu am intalnit aceeasi problema la ultimul skype aparut, deci poti incerca sa iei si tu si celalalt o versiune mai veche asta ar putea remedia problema, la mine a mers succes