| xSuperAlex01 a întrebat:

Am o problema cu un mouse cu wireless. Toatecomenzile de miscare sunt inversate si nu stiu ce sa-i.Va rog ajutati-ma.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in Control Panel/Mouse/ Switch primary and seconndary buttons si demarcheaza-l!

| KIibrDM a răspuns:

Control Panel -> Small Icons -> Mouse -> Switch primary and secondary buttons -> OK

| xSuperAlex01 explică (pentru Salontanul):

Scuze nu m-am exprimat corect. De fapt cand misc mous-ul in dreapta cursorul se misca in stanga iar daca dau mous-ul in sus cursorul merge in jos.

Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Indecentu):

Mai bine sa ai capul chel (desi nu-l am chel) decat prost sau lipsa. Oricum nu cred ca educatia primita acasa te-a invatat sa te comporti asa! Se pare ca unele seminte cad pe pamant neproductiv. Oricum, daca mai ma ataci o data am sa iau calea instantei. Sa stii ca dupa IP-ul calculatorului poti fi descoperit. Nu sta prea linistit. Banuiesc ca esti cel caruia in zilele anterioare i-a fost sters contul numai ca eu, dupa cei care ma ataca, fac printscreen-uri. Si inca nu stii legea! O sa ti-o explic si pe aia intr-o zi. Atunci sa vezi ce contine Codul Penal!

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Indecentu):

Daca esti asa destept de ce n-ai raspuns tu? Sau esti numai unul cu gura mare? Eu pot sa-mi sustin cunostintele cu multele raspunsuri date anterior. Tu cu ce? Cu faptul ca esti needucat? De astia sunt pline gropile de gunoi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru xSuperAlex01):

Incearca sa-ti deviruseszi unitatea. Incearca-l si pe alta unitate. Poate fi stricat.