| InvincibleKillZ a întrebat:

am o problemă de câteva zile cu internetul. Merge foarte greu... Dacă vreau să descarc ceva de 15MB îmi ia 20 de minute. poate fi vina routerului? Ce pot să fac? Am reinstalat windows-ul, e la fel.

4 răspunsuri:
| Insideb0i a răspuns:

Vina o au cei de la care ai tu net, adica providerii ( firma de internet ). Ti-as sugera sa-i suni si sa le explici dificultatea! Sigur gasesc ei o explicatie/solutie pentru remedierea problemei

| Nectarios a răspuns:

Sau verifica routerul, mai face figuri câteodată și la mine

| darrio2007 a răspuns:

Ai viteza mica la internet. Nu era nevoie de reinstalare windows.
Descarca aplicatia asta si verifica-ti viteza.
https://www.microsoft.com/ro-ro/store/p/network-speed-test/9wzdncrfhx52

| InvincibleKillZ explică (pentru darrio2007):

Http://imgur.com/a/yfXSI lol. Înainte merge foarte bine. Probabil o să sun la firmă.