| MinecraftDenisuk a întrebat:

Am o problema de la net. Am internet prin RDS si pe PC imi merge internetul, dar de azi am facut ceva la el si acum imi cere parola cand vreau sa prind de la telefon. Parola cum ar veni de la PC-ul meu. Uitati si in poza, cum aflu aceasta parola? Dau funda!
http://postimg.org/image/6ociufmut/ae3bfad6/

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune parola ce ai primit-o de la RCS-RDS. Daca nu suna la ei. Telefonul este 03 xx 400 401. xx este prefixul judetului la telefoane. Uite aici prefixele doar ca pui in loc de 02, 03. Un exemplu: Bihorul are 0259 (prefixul pentru Telekom). Tu pui 0359 (prefixul pentru DIGI)si apare astfel: 0359 400 401. Succes!