| teutzzu7 a întrebat:

Am o problema destul de urata. Nu stiu ce a patit PC-ul meu. Nu merg aplicatiile. Nici una in afara de file explorer. Nici Start Menu nu se deschide. Nici ctrl-alt-del nu merge. Nici Control Panel, nici Settings (Am Windows 10), nimic. Si dupa cateva minute primesc KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE si PC-ul se restarteaza. Am incercat sa-l si repornesc...

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Virusi...mortaciune...reinstall win!

| teutzzu7 explică:

Dap. Am rezolvat-o. Erau fisierele sistemului corupte. I-am dat Reinstall.