| xkiler007 a întrebat:

Am o problema la Laptopul meu, cind instalez windows 7 se instaleaza tot ok apoi cind fac restart nu mai merge in bios e setat sistemul de operare pe windows 7 doa pe windows 8 merge dar in bios are 2 moduri de sistem de operare windows 8/7 dar windows 7 nu merge am nevoie de ajutorul vostru
Modelu Laptop Asus X553Ma
Eu vreau sa pun windows 7 e mai bun ca 8 si poti sa pui teme frumoase ma ajutati va rog

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Incearca o alta versiune de windows 7. Sa fie 64bit. DVD-ul tau e de vina cu windows 7.

1 răspuns:
| xkiler007 explică (pentru FlorinCiokan):

Pe DVD-ul meu sunt mai multe versiuni de windows7 pe 64biti si pe 86 si la mine este pe 64 si 64 l-am instalat