| Suicidee a întrebat:

Am si eu o problema, ieri mi-am cumparat un laptop Asus, si nu are in el sistem de operare, si cand bag Cd-ul de windows, un timp se incarca si apare ca instaleaza, si isi da un restart si zice ca : Am detectat o problema, pentru a nu avea probleme cu laptopul, am oprit instalarea. Si mai zice acolo ca trebuie sa fac un test de virus, si eu nu ma pricep, ce si cum.
Daca stie cineva, va rog sa ma ajutati!
Multumesc foarte mult!

2 răspunsuri:
| madalin6 a răspuns:

Niciodata sa nu mai opresti instalarea windowsul. Test sa vezi daca ai virusi se face cu un antivirus(nod 32, avira etc)

| Suicidee explică:

Nu eu am oprit instalarea, ci asa zice, ca nu mai continua.