| KanekiMalai a întrebat:

Am o problema la pc când vreau sa întru în Windows 7 mi se blochează /restartează pc u nu merge nici safe mode nici last good known configuration nimic, nici sa instalez alt Windows îmi da eroare în setup, și când Windows-ul era normal primeam niște bluescreenuri random, pc-ul meu :i5 4460,8gb ddr3 1600 și HDD 1 TB, de la ce ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| Apollo007 a răspuns:

Am intalnit ceva similar mai demult cand la intalare imi dadea eroare din cauza unei plăcuțe de ram. Daca ai 2 placute încearcă sa scoti una din ele si reinstalează Windowsul! Le încerci pe ambele pe rand... Daca eroarea cu blue screen persista e ceva hardware. La mine a fost memoria ram!

| RAY a răspuns:

Memoria ram sau hardul

| Boss491 a răspuns:

Schimba-i motorina si ambreaju si gata problemele