| xX988Xx a întrebat:

Sall. Am si eu o problema : cand pornesc PC-ul imi apare o chestie ma rog nu mai tin minte ce scrie si mai jos apar niste optiuni : Start Windows Normally Safe Mode Last Known Good Configuration. Pe oricare dau nu se intampla nimic, se blocheaza. Mentionez ca am Windows Xp. Am incercat sa reinstalez Windows - ul dar nu merge.

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Aia e o eroare windows.ca sa nu-ti strice diferite componente ale calculatorului iti da eroare aia ..alegi start windows normally. daca nu porneste deloc trebuie sa bagi windowsu again si instalat cum trebuie ca la carte..si mie imi apare cateodata eroarea aia, dau start normally si merge
sau s-ar putea sa ai o problema cu hdd daca zici ca se blocheaza..nu iti booteaza..incearca sa intrii si in bios.dai restart si apesi del..intrii in bios si dai reset to default mode sau ceva de genu dai apply si save. poate merge! happy

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

HDD cu probleme, posibil memoria! Elimina din cauze!