| TheBoyFromVeniceBeach a întrebat:

Am o problema cu pc meu. Cand il deschid imi da o eroare si imi zice sa aleg una din optiuni:

Safe mode

Safe mod with networking

Safe mod with command promt

Last known good config

Start windows normal

Daca aleg una din cele cu safe mod pot deschide pc dar daca aleg start normal sau last known config, imi arata ca se incarca windows dar el de fapt se blocheaza.

Nu vreau sa merg pe safe mod as vrea sa mearga normal ca pana acum.

Care sa fie oare problema? Please help me!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti reinstalezi windows-ul.
Eu asa am facut cand am patit chestia asta. Intram de cateva ori pe safe mod, dar pana la urma, nu a mai mers si am fost nevoita sa reinstalez windows-ulhappy.

| robytoby a răspuns:

Incearca cu CD de Windows, sa dai Repair cand ajungi la instalare.

| nExT11211 a răspuns:

Intra pe safe mod si fai un backup happy
Daca tot nu se rezolva ar trebui sa reinstalezi windows-ul happy