| Wolf_Andrew_1995 a întrebat:

Salut, am o problema cu PC-ul, nu ma lasa sa intru in BIOS ca sa instalez Windows-ul ma da la start windows normal/last good configuration. Deci imi poate spune cineva ce sa fac?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Ca sa intri in BIOS trebuie sa apesi una din tastele F (F2.F9), depinde de calculatorul tau, chiar cand incepe sa se incarce sistemul. Trebuie sa insisti.

| Bobytza97 a răspuns:

Apasa intruna cand deschizi PC-ul pe tasta Delete si iti intra in Bios. Mai departe te descurci.

| DjFelix a răspuns:

Pentru a intra in bios dai rr la pc si apesi tasta DELETE... si pentru a restea biosul. pe placa de baza ai o pastila rotunda, o scoti, o lasi 5 min si o pul la loc.( asta numai in caz de forta majora... si o faci pe riscul tau ).
deci apesi pe DELETE