| Budu_Matias_1997 a întrebat:

am o problema la smart tv. este un hitachi btw.
Cand vreau sa vizionez clipuri pe YouTube imi apar informetii despre clip si despre viteza internetului pe aproape jumatate din ecran. asta impiedicand sa urmaresc toata imaginea redata. stie cineva cum pot rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| XYZ02 a răspuns:

Du-te la setarile YouTube-lui pe televizor si acolo trebuie sa ai o casuta numita "Statistici pentru pasionati" si daca e in romana, in engleza tot ceva cu statistici, sa dai disable la acea optiune.