| SoRyNeScku a întrebat:

Am o problema mai delicata.
Ieri am atins ecranul cu un deget si de atunci mi s-a facut mai luminos ( eu am avut luminozitatea 0 ) si a inceput sa mearga o linie subtire, alba, in dreapta si in stanga ecranului. Iar in stanga jos imi apare " SmartImage On " si in partea dreapta jos scrie " SmartImage Off ". Am obscervat ca ar fi ceva de la windows, de la pc, nu de la monitor, deoarece daca-l inchid si-l deschid, in momentul in care-mi scrie marca monitorului nu-mi face chestia asta...
Sper sa ma puteti ajuta, chiar este incomod sa vad asta in fiecare zi.

1 răspuns:
| Diablo43 a răspuns:

Placa ta video poate fi defecta