| AlexMAV a întrebat:

Am o problema mare la Facebook. Nu pot sa etichetez o persoana in pozele si statusurile mele, sau cand sa pun @nume, insa acea persoana ma poate eticheta in pozele/statusurile ei.
Care ar putea fi problema? Funda cel/cea care ma ajuta

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Poate are setat sa nu o poti eticheta.

| xAlessia a răspuns:

Poate are activata optiunea ca orice postare in care e etichetata sa o aprobe mai intai! iar daca nu o aproba nu poti sa o etichetezi Scrie pe facebook la setarile de confidentialitate happy

| CulitaSandaAlexandra a răspuns:

Bună ziua
Din greșeală i-am interzis unei persoane să-mi vadă postările...cum pot sa fac că acea persoană să poată să-mi vadă postările...să revină la normal că ceilalți prieteni
Mulțumesc ♥️