| Barta_Valentin_1998 a întrebat:

Am o problema.

Placa de baza: MSI MS-7267

Procesor: Intel core 2 duo E4400, 1433 MHz

Placa video: NVIDIA GeForce GT 630 1GB

RAM: 2GB

Si de ex in jocul Call of Duty Modern Warfare 2 mie imi mergea pe medium perfect cu vechea placa (GT-8500), dar am schimbat-o ca incepuse sa mearga greu in majoritatea jocurilor care inainte imi mergeau, dar acum, chiar daca am placa noua, nu imi merge Modern Warfare 2 nici pe low si pe rezolutie mica, nu ar trebui sa mearga macar pe high? Ce credeti ca are?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Ai ultimul driver pentru placa video? http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us iti cauti acolo placa video, selectezi ce ai tu si spune-mi dupa daca-ti merg jocurile!

1 răspuns:
| Barta_Valentin_1998 explică (pentru RB26DETT):

De exemplu Modern Warfare 2 tot nu merge, nici macar pe low! Alta idee?