| George_Ciulacu_1998 a întrebat:

am o problema si anume am reinstalat win (am win 7 ultimate) si nu imi mai detecteaza microfonul ce driver imi trebuie realtek nu merge HELP DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Daca stii modelul laptopului, poti merge pe site-ul producatorului si ar trebui sa aiba drivere pentru W7. Altfel, ar merge un program care cauta drivere, gen DriverFinder, driver genius, Driver Detective,...

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Nu intra in panica. activeaza windows si fa update. cand e la zi cu update instaleaza slim drivers si updatezi sau instalezi drivere lipsa.
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php