| dragoshxtreme a întrebat:

Mi-am luat niste casti cu microfon si nu imi detecteaza microfonul, am incercat sa umblu la control panel dar problema este ca nu imi detecteaza nimic, absolut nimic la Recording, sunetul se aude bine, dar cred ca mai trebuie instalat ceva driver la placa audio, am bagat cdul cu driver, si zice "no device found" adica nu imi detecteaza nici un driver pe cd-ul cu drivere!laughingAm AMD Athlon II x2 240 processor, 2, 8GHz

1 răspuns:
| calmopenmind18 a răspuns:

Ia un microfon de la altcineva si vezi dacă functioneaza. Daca ai realtek la audio, debifeaza mute de la microfon.