| Crys_Christopher_1998 a întrebat:

cine ma ajuat si pe mine cu microfonul? Deoarece nu imi merge am driverul Manager Audion HD Realtek. Microfonul meu este cu tot cu castii, pe alt pc merge dar pe asta nu. Poate ca am Monitorul cu boxe incorporate?

Cine imi pune un raspuns bun ca sa-mi mearga microfonul primeste funda!
app daca trebuie alt driver puteti sa-mi dati un link de unde sa-l iau?

3 răspunsuri:
| rares22iunie a răspuns:

Driverul instalat nu este bun
Spune modelul placii audio si iti dau site catre driver

| Crys_Christopher_1998 explică (pentru rares22iunie):

Iti spun luni 20.04. 2015 ca nu sunt acasa sper ca ma ajuti atunciwinking

| Crys_Christopher_1998 explică (pentru rares22iunie):

Uite ce imi scrie la placa
NVIDIA High Definition Audio
NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensilble) (WDM)
Realtek High Definition Audio