| Valentinbaciu2002 a întrebat:

Am o tableta destul de veche, dar care mi-a creat numai urmatoarea problema : au inceput să apară niste pixeli de culoare verde, apoi s-a extins ca o dunga verde. Intr-o zona s-a format un cerc negru, iar dunga a continuat sa creasca. Vreau sa stiu daca se poate remedia ceva ca sa nu fie nevoie sa inlocuiesc display-ul. Nu ma tenteaza sa cumpara alta pentru ca pentru nevoile mele se misca foarte bine.Multumesc!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Doar daca schimbi display, altfel, slabe sanse, infirm apropiat de 0.

| floreadan a răspuns:

Da ar trebui schimbat display-ul. Ai facut asta? Ai incercat sa-l schimibi?

| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Schimba display-ul.

| GeoVus a răspuns:

Schimba display-ul. Daca tableta a fost tinuta in praf, mizerie si nu a mai fost stearsa e normal sa aiba aceste probleme.