| VladVladut1998 a întrebat:

Salut, am o problema cu PC. Problema este ca atunci cand il deshid, in loc sa imi apara Welcome, imi ramane ecranul negru si am doar mousul, care il pot misca. Cum pot remedia problema?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Am avut acea problema si mi se pare ca se numeste "black death screen" sau "death black screen" sau ceva de genul.

Exista cateva solutii, dar din cate am citit eu, este o problema in fisierele windows-ului, si desii exista solutii, nu sunt permanente, asa ca cea mai buna este reinstalarea windows-ului.

Esti liber sa cauti pe net rezolvari, si daca gasesti ceva care sa functioneze, e foarte bine, dar eu am rezolvat problema reinstaland windows-ul.

1 răspuns:
| Kenya a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.