| Danutzul2000 a întrebat:

am o tableta evolio evotab 3 cu android 4.0.4 as vrea sa stiu daca as putea updata (cand apare o noua versiune de android) tableta cumva cu un cablu de date la calculator
sa updatez androidul(ex de la 2.0 la 3.0)
FUNDA

Răspuns Câştigător
| dragos1294 a răspuns:

Salut, poti face update, sau mai bine spus sa vezi daca sunt update-uri pentru sistemul de operare dand la setari>>about tablet sau cam asa ceva, (nu cunosc meniul acelei tablete)si trebuie sa fie si optiunea update.
Ceea ce vrei tu nu e update e upgrade ceea ce e mai complicat, iti trebuiesc niste fisiere ce vin puse in tableta, poti sa arunci o privire aici sa iti faci o idee >> http://softstribe.com/android/android-4-0-ice-cream-sandwich

1 răspuns:
| Teobsn_Teobsn_1989 a răspuns:

Nu se poate. Am si eu tableta evolio evotab si nu am cum sa o update-z.