| anonim_4396 a întrebat:

am o tableta Samsung galaxy tab 3 lite sm-t110 cand utilizez cand e la incarcat aplicatii si jocuri se incinde in 15 minute si pe baterie utilizez cand e l-a incarcat ca nu ma tine bateria credeti ca ar trebui sa schimb procesorul ca in spatele tabletei incine, Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai putin, deci se incinge, du-o la un service specializat daca nu ai garantie, si daca ai trimite-o in garantie cu defectele constatate. Pentru ca tu unul nu ai ce sa ii faci dupa ce mi-ai descris mie aici.

2 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Dai un factory reset.

| octav005 a răspuns:

Cred ca e de vina bateria. pe telefoane in general la o aplicatie mai mare se incing cam toate/