| anonim_4396 a întrebat:

ce boxa portabila sa imi iau bluetooth 2.0, baterie externa, ochelari vr pentru tableta Samsung galaxy tab 3 lite sm-t110

2 răspunsuri:
| Gerard9965 a răspuns:

Cel mai bine iti iei ochelarii. Baterie externa ai nevoie daca urci pe munte cu cortul sau ma rog

| Victordsc a răspuns:

Uite o boxa portabila misto la 199 lei. Boxa stereo portabila Bluetooth 2.1+EDR BoomBox cu Subwoofer. E super boxa, mi-am cumparat-o acum 2 luni si se aude foarte bine si foarte tare. Bateria tine cam 6 ore, dar e suficient! O REcomand si o gasesti aici:

http://www.gadgetworld.ro/......oofer.html