| Sooorin a întrebat:

am pierdut un cd de instalare al internetul de la rds-rcs de la modemul zte f625a-ma, cine ma poate ajuta si pe mine sa imi dea cd-ul de instalare va rog frumos, dau FUNDA, imi puteti lasa un id de mess. Multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Tinna22 a răspuns:

Pentru a folosi pachetul de internet de la RDS-RCS nu iti trebuie cd de instalare, pur si simplu suna la ei si iti vor arata cum sa instalezi iconita cu internet, pe care vei da click cand pornesti calculatorul si iti va merge internetul. Acum depinde cum ai tu internetul (prin modem, etc ). Sper ca te-am ajutat!