| XMASTEROX a întrebat:

Am ps3 CECH-4004a si as vrea sa stiu
1.Se poate moda cu e3 flasher?
2. Daca nu, care modare ar fi mai ieftina? Cu Cobra ODE sau 3k3y?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

1. nu. e3 flasher e doar pentru fat sau unele slim-uri(cech 200x si 210x sau foarte putine din 250x). Slim sunt si 300x dar nu e compatibil nici cu ea e3 flasher.
2. Mai ieftin e cu 3k3y(numai placa e undeva la 350 lei fara montaj, iar cobra ode e undeva la 450 lei fara montaj).
Daca vrei musai modat: vinde ce ai acum, si cumpara un ps3 slim deja modat.