| MirceaRadu21 a întrebat:

Am rugamintea sa imi raspunda si mie cineva intrebare..Deci cam de 2 saptamani am facut cerere la adsense cu indrumare unei persoane.As vrea sa stiu si eu pasii care trebuie parcursi pentru a finaliza cererea.Mie mi s-a spus de catre persoana respectiva urmatoarele:sa imi fac cont,sa bag nule site-ului si atat, sa astept fara sa pun pe site codul de anunt.E ok sau astept degeaba mail de la Google? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pune codul pe site! Nu o sa-ti apara nimic, da pune-l acolo ca sa-l vada Google! Dac ti se va da raspuns pozitiv, atunci iti vor apare si reclamele!