| anonim_4396 a întrebat:

, am si eu o intrebare . Ce e mai bun pentru ascultat muzica , mess , youtube dar sa joc si niste jocuri dar sa joc asa foarte rar , nu toata ziua. care e mai bun un laptop sau un desktop . Astept raspuns . Funda

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Cu 1000 de lei + încă 200 de lei pentru o placă video, poți avea desktop cu performanțe decente, pe care poți juca cam toate jocurile posibile. Un laptop cu performanțe similare desktopului dar totuși ceva mai slab, costă în jur de 2000 de lei. Decizia e a ta.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depide de tine; Dacă vrei şi portabilitate atunci un laptop, dar dacăvrei ceva mai iesftin atunci poţi opta şi pentru un desktop.succes

| Frankie a răspuns:

Laptop... te superi il faci pachet si pleci de acasa happy stai in pat intins. stai unde vrei cum vrei...

| loveyouschatz a răspuns:

Recomand un laptop Asus de la 13 milioane in sus au preturile si se bat la acelasi nivel cu Sony vayo

| G4ByTzZa a răspuns:

Dupa descrierea ta.ti s-ar potrivi un laptop happy funda? happy