| ChaosHunt a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi, sper ca ve-ti fi de acord cu mine.
In primul rand, voua cum vi se pare pretul de 22.000 lei pentru un Alienware cu processor i7, 16 GB RAM si placa video de 4 GB.
Deci, stiu ca sunt niste specificatii foarte bune, dar pretul lasa de dorit...
Eu zic ca de pretul asta iti cumperi 10 PC-uri cu exact aceleasi specificatii laughing
Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Zacase a răspuns:

Sincer, mai bine iti faci un PC cu nVidia Titan de banii aia, si iti zic sigur ca in urmatorii 50 de ani (minim) nu mai ai treaba laughing Sau un AMD Ared 3, si salvezi si 10.000 de lei laughing

| DeGea1 a răspuns:

Daca gasesti tu un desktop cu asa specificatii pana in 20.000.
Iti spun ca nu gasesti si merita pretul.
Acum sper ca nu ai fost ironic sau ceva.rolling on the floor))