| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema, am un DVD cu windows 7 si nu stiu cum sa il instalez pe computer. Am apasat tasta F8 asa cum mi s-a spus si imi apare acolo o lista cu tot felul de comenzi dar nu e niciuna pentru windows....va rog mult sa ma ajutati!winking este URGENT!!!

Răspuns Câştigător
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Nu ar trebui sa apesi f8 daca instalezi windows-ul de pe cd / dvd. Aproape toate bios-urile sunt programata sa booteze in dvd / cd
Intra in bios si du-te la boot si schimba pe primul loc unitatea dvd.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai cine ti-a spus sa apesi F8? F8 apesi cand vrei sa intri in safe mode...aoleu. Grea stiinta asta!
Intra in BIOS si pune unitatea optica ca prima optiune de boot!