| malina1 a întrebat:

Buna TPU am o mica problema sora mea se uita la niste desene pe youtube si cred ca a apasat pe o tasta ceva findca mia micsorat toata pagina si nu stiu cum sa o maresc la loc va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Kosner a răspuns:

Mda. Apasa pe "ctrl" (prima data si apoi pe "tasta de dupa 0... cea cu care faci "talpa" la messinger sau "cratima"(-) si gatahappy

Funda?~!
Daca vrei sa-l maresti "ctrl" si "="

2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

"ctrl" si "+"

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Reinstaleazati googleul sau mozila sau ce ai tu sau intra pe vizualizare si ai acolo marire text