| ValentinK0 a întrebat:

am si eu o problema... Am dat reformatare la telefon si pe el aveam toate conturile, yahoo, magazin play, Youtube. Am reusit sa le accesez aproape pe toate, in afara de yahoo mail pentru ca imi cere o cheie si daca eu nu sunt logat deja pe contul de yahoo cum pot sa mai accesez contul? As putea sa ma loghez cu parola? (P.S: Stiu parola)

2 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Da cu adresa care o ai pe yahoo

| ValentinK0 explică (pentru BububucatorulBubycus):

Cum? Gen imi cere cheie si nu am cum daca nu sunt deja logat pe un cont. Parola o stiu