| Glyusz a întrebat:

Am o problema la yahoo mail, cand vreau sa ma loghez cu contul meu nu ma lasa si imi cere sa trimit un cod prin sms sau vocal la numarul meu de telefon, e singura optiune, insa problema este ca eu nu mai am numarul acela de telefon si nu stiu cum sa imi recuperez contul meu de email. Daca as putea sa imi puna intrebarile mele secrete. Dar nu pot sa aleg alta optiune doar cu numarul de telefon. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Zullabar a răspuns:

Pai gaseste sa bagi numarul actual de telefon, e acolo o casuta mica

| izabela2013 a răspuns:

Incearca sa iti scrii nr-ul de telefon care il ai acum. Mult succes.