| TheWalkingDead a întrebat:

AJuTOR! Nu ma mai lasa sa-mi accesez contul de yahoo. Nici messenger, nici mail. Ma loghez cu parola mea (nu mi-am uitat o sau gresit o) imi cere cod de verificare ( il introduc de asemenea bine) si apoi imi cere intrebarea cu raspunsul corect, raspuns care nu il mai stiu. Ce pot sa fac? Mi-au blocat 2 conturi pana acum. OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| AntalDaniel1989 a răspuns:

Asteapta 24 ore de la blokare si incearac sa resetezi parola fara a incerca sa te logezi dac nu merge da un mail la yahoo prin sectiunea contactatine si eu am patit

| TheWalkingDead explică (pentru AntalDaniel1989):

Ma poti ghida te rog unde este sectiunea contactati-ne? nu o gasesc sub nici o forma. mersi frumos

| AntalDaniel1989 a răspuns (pentru TheWalkingDead):

De cat timp ai contul si l-ai facut tu peronal?