| ValentinK0 a întrebat:

am si eu o problema... Am dat reformatare la telefon si pe el aveam toate conturile, yahoo, magazin play, Youtube. Am reusit sa le accesez aproape pe toate, in afara de yahoo mail pentru ca imi cere o cheie si daca eu nu sunt logat deja pe contul de yahoo cum pot sa mai accesez contul? As putea sa ma loghez cu parola? (P.S: Stiu parola

4 răspunsuri:
| CosminFlo a răspuns:

Daca ți-ai setat la cont numărul de telefon poți sa dai ca ai uitat parola si o să-ți trimită un SMS pe telefon

| ValentinK0 explică (pentru CosminFlo):

Imi apare alt numar acolo, nu cel pe care l-am pus. (Iti da sa completezi numarul si acolo ai acces doar 2 cifre sa le mai pui. Si nu merge) As putea cumva sa ma loghez cu parola sau sa dezactivez cheia aia fara sa fiu on pe cont?

| CosminFlo a răspuns (pentru ValentinK0):

Nu cred... cauta pe google sau ceva...

| ValentinK0 explică (pentru CosminFlo):

Nu ii inteleg pe astia... Au dat update la yahoo. Si acum ce pot sa mai fac?