| PolaruV8 a întrebat:

Am si eu o problema! Am instalat windows xp pe notebook prin USB si acum am o problema dupa ce si-a copiat toate din xp pe notebook (date) a dat reboot apoi urma setarile acelea cu ceasul, zona, securitatea... dar imi apare :
Windows could not start because of a computer disk hardware configuration problem.
Could not read from the selected boot disk.Check boot path and disk hardware.
Please check the Windows documentation about hardware disk configuration and your hardware reference manuals for additional information. Ce pot face? Va rog ajutati-ma! Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fişierul Boot.ini este corupt sau este şters de pe memory stick.
Uite aici rezolvarea ta -> http://support.microsoft.com/kb/314477/ro
bafta!