| Gaming_Sishu_1996 a întrebat:

am si eu o problema. Cand incerc sa deschid orice aplicatie imi apare "how do you want to open this file" si nu pot sa deschid aplicatiile decat daca dau run as administrator. Este foarte enervant, ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Pai este f simplu alegi din ce iti da pe acolo cu ce sa deschizi
Sa zicem ca descarci ceva si iti da si instructiunile atunci zice hoe do you want to open this file iar tu pui notepad ca sa citesti instructiunile
Sau pentru alte fisiere audio selectezi sau chiar video
Daca iti face la jocuri nu stiu

| Gaming_Sishu_1996 explică (pentru Xdreaper21):

Nu ma ajuta cu nimic raspunsul tau, frate, mai astept.