| spinteca a întrebat:

Am si eu o problema cu netu de pe telefon cand activez :utilizare pachete de date nu merge adica mi se bifeaza casuta dar numi se activeaza netu dau funda la cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| BCosmin14 a răspuns:

Trebuie sa iti faci setarile manuale. Le gasesti pe site-ul celor la care ai abonamentul sau cartela (Vodafone, cosmote...) dupa aceea intri in setari unde ai bifat acea casuta si cauti pe acolo happy Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| romaz02 a răspuns:

Incerca sa mai primesti inca odata setarile de net si salveaza le apoi restarteaza telu si porneste l