| Pietricel a întrebat:

Am si eu o problema cu un gamemode(e gamemodeul rigged), cand modific alea de la SQL_CONNECT imi da o eroare. 'Cannot read file from SRO.' Nu am modificat altceva nimic in afara de datele alea. Mersi. Repedeeew va rog. Dau funda. Tin sa precizez ca am mai avut acel gm pe server si a mers.

1 răspuns:
| manuemanoil a răspuns:

Ai modificat bine datele? Si mai uitate odata poate ai sters si o virgula ca nu mai merge. Zic sa rebagi gmm si sa-l editezi.