| cosmin2899 a întrebat:

Am si eu o problema cu win7. am instalat acum 2-3 zile un antivirus AVIRA si de atunci nu mai pot deschide nici un program doar cu drepturi de administrator...am dezinstalat antivirusul si degeaba tot la fel arata. cand dau pe un program apare open with...Ma puteti ajuta fara sa reinstalez windows-ul?

5 răspunsuri:
| ConstantinGDaniel a răspuns:

Asa face la window-s 7 ca si mie imi face la fel.Nu are nici o treaba cu antivirusul

| GabiO a răspuns:

Ii clar daca era avira cu licenta free normal ca iti face figuri. Ia-ti alt antivirus(mai bun.) sau daca nu merge trebuie ineaparat sa iti reinstalezi windowsulbig grin

| cosmin2899 explică (pentru GabiO):

Si ce antivirus imi recomanzi?

| Kapkha a răspuns:

Antivirusul avira nu e bun delochappy

| GabiO a răspuns (pentru cosmin2899):

Kaspersky folosesc eu. Din cate am inteles si avg e bun.
Eu mai am o alta intrebare tu mai ai licenta la windows-ul tau 7? Si daca nu atunci chiar trebuie reinstalat pentru ca poate acesta este motivul pentru ca iti face figuri pc-ul