| xTheShadow a întrebat:

Am o mare problema. Ieri am instalat un antivirus (AVG) si nu mai pot intra pe niciun program (toate iconitele de pe desktop si chiar si din foldere de pe partitii) imi apare "Open with" Si o lista cu programe. Am incercat sa sterg antivirusul dar nu pot sa intru in "add or remove programs", imi da o eroare "C:/WINDOWS/sistem32/rundll.exe has not found".Nu pot sa descarc nimic sau sa dezinstalez nimic... HELP? Funda, va rog!

2 răspunsuri:
| iusy98 a răspuns:

1.Nu din cauza antivirusului ti se intampla asta
2.Din ce spui tu cea mai logica solutie ar fi sa reinstalezi windowsul

| xTheShadow explică (pentru iusy98):

Dar de ce fix cand am instalat antivirusul nu mai puteam...Deci am instalat antivirusul am iesit din browser si am vrut sa intru din nou si nu mai mergea happy