| DarknessPAS a întrebat:

Salutare!happy AM o mare problema cu Laptopul Windows Xp.Azi am instalat TuneUp Utilities si l`am folosit putin si nu am avut nici o problema. Nu aveam nici un antivirus asa ca mi-am scos de pe ninite.ro Avira si l-am instalat acum au inceput problemele.Imi da errori cu rundll32.Nu pot deschide in Control Panel la Remove Programs nu pot intra cu click dreapta in Proprietati pe desktop si altele..Si inca o problema ar mai fi. Orice program incerc sa deschid cum ar fi Avira, Chrome, Explorer, chiar si jocurile mi le deschide mereu cu Open with va rog ajutati`ma. Daca e ceva de rau add darknessilussion@yahoo.com.Mshappy

1 răspuns:
| shannygelu a răspuns:

Instaleaza windowsul si sfatu meu nu mai pune antivirus nici unu si nici tune up sau alte programe care adica repara windows ul cand de fapt si antivirusi si programele de reparare decat strica windowsul