| BloOD a întrebat:

.. am si eu o problema. Vreau sa imi achizitonez un pc de gaming si am ceve dubii in privinta placii de baza daca este compatibile cu o placa video GDDR5. https://www.emag.ro/proces_comanda... dau funda la rasp

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Link-ul nu merge. pune din nou link-urile cu placa video si cea de baza!

| Bogdanux a răspuns:

Placa video aleasa de tine o poti monta in placa de baza deoarece ambele au PCI-Express, dar n-o recomand pe asta. Alege una de la Gigabyte, Asus, Asrock, sunt mai bunewinking.