| Rozaliul a întrebat:

Am si eu o problema: vreau sa imi fac un canal de youtube de gaming (metin/minecraft/diferite jocuri) si filmez de pe un laptop care nu are mufa jack pentru microfon,are microfon incorporat,si cand filmez nu-mi-se aude vocea in videoclip! Intrebarea mea este: cu ce program as putea filma ca sa imi mearga microfonul incorporat? (P.S. am niste casti cu microfon care au cablu USB, oare merge cu ala? ). DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| Whooooo a răspuns:

Nu stiu poate nu merge microfonul sau poate nu este bun programul care il folosesti sa filmezi

| Rozaliul explică (pentru Whooooo):

Ma aud cand sunt pe skype, deci inseamna ca el merge (-_-), si de filmat filmam cu bandicam!

| CraiovaAdy a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu microfonul de la casti il vei putea folosi pentru a te auzi pe un video, dar in legatura cu cel incorporat nu am idee. Apropo, daca ai nevoie de ajutor (colaborare) la videoclipuri (filmat) sa imi spui, ca sunt interesat.

| Rozaliul explică (pentru CraiovaAdy):

Deocamdata trebuie sa rezolv problema cu microfonul, apoi ma gandesc la celelalte!winking

| CraiovaAdy a răspuns (pentru Rozaliul):

Ok, daca e imi lasi skype-ul tau in privat si vorbim.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Stiu de ce nu iti merge, adauga-ma pe skype ca sa vorbim! Cauta andrei.ghebaru si am o poza cu un creeper!