| Stefan_Fonoage_1994 a întrebat:

Am si eu o problemuta. Chestia este urmatoarea :
Am achizitionat acum cateva zile un laptop Asus : http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=X55 0CC. Bun, toate bune si frumoase, mi-am instalat win 7, l-am activat, am instalat driverele recomandate, imi merge netu`. Sting laptopu` il aprind si nu-mi mai merge. Dezinstalez driveru` si il instalez din nou. Imi merge netu`, toate bune si frumoase pana il sting si-l aprind din nou, sau ii dau restart... tot timpul cand aprind laptopu` dupa ce il sting nu mi se mai conecteaza la net, chiar daca in dreapta jos in bara de start imi apare ca este conectat si ca am acces la internet. Ce sa fac? Merci.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eu în locul tău foloseam funcţia de optionals updates din Automatic updates(de care fugiţi toţi aiurea). Acolo ai driverii compatibili şi actualizaţi pentru hardware-ul din calculator(alţii decât cei ce sunt deja incluşi în sistem). ncearcă soluţia asta.ai şanse mari ca problema să se rezolve.succes

| K0sti a răspuns:

Asus vine cu CD cu drivere! Deci?

| vatco a răspuns:

Driverul la placa ethernet(cablu) sau wireless?