| PetrutMarius29 a întrebat:

Am si eu o tableta Allview si am instalat un Root pe ea pentru hack la unele jocuri si după câteva zile l-am dezinstalat si am resetat tableta si o parte din sistem este foarte afectată nu îmi mai merge magazin google play si multe alte aplicații știe cineva dacă se mai poate face?

Răspuns Câştigător
| catalinPA800 a răspuns:

Cauti modelu de tableta pe site-ul www.allview.ro si urmezi pasi de acolo si o sa mearga 100%. Si inca ceva tabletele Allview nu sunt de calitate si se strica destul de rapid.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta rom-ul original de la tableta pe site-ul Allview si instaleaza-l

| nopr0bl3m a răspuns:

Incearca sa-i rescrii softul, dar inca vor fi afectiuni mici chiar daca il scoti.